Staňte se na chvíli Harry Potterem

Kostým Harry PotterNaprosto živě si vybavuji, jak jsem jako malá holka četla knížku o Harrym Potterovi. A stejně jako ostatní nadšenci této knižní série, jsem i já chtěla být jednou z nich. Být studentem bradavické školy, nosit stejné hábity, mávat hůlkou, navštěvovat Příčnou ulici a Prasinky. Dnes, kdy se v pětadvaceti považuju za vykopávku, si uvědomuji, že jsem svoji šanci stát se čarodějkou promarnila. A bohužel ani vysokoškolský titul tuhle ránu a nesplněný sen z dětství neodkáže zaplnit. Ovšem je zde jedna jediná možnost, jak si tento tajný a nesplněný sen můžu splnit. A tím je právě karneval, kdy se můžu převléct za bradavickou studentku čar a kouzel. Abych nebyla za losera, hodím svého drahého přítele do obleku Harryho Pottera. A chudáka kamaráda Petra, který je minimálně na hlavě zrzavý, převlečeme za našeho kámoše Rona.

Abrakadabra…

Aby byl kostým Harryho Pottera maximálně realistický, je důležité sehnat správný kostým. Máme na mysli Harryho Pottera v prvním dílu. Nejdůležitější je typický školní mundůr. Tedy bílá košile, pruhovaná žluto-červená kravata, svetr s erbem a černý plášť až po zem. Samozřejmostí jsou také kulaté brýle ve stylu lennonek, kouzelnická hůlka a samozřejmě jizva na čele v podobě blesku. V případě, že máte možnost sehnat si repliku létajícího koštěte, jděte rozhodně do toho. Pokud seženete šálu, která bude se žluto-červenými pruhy, tak si ji také určitě vezměte.

….simsalabim!

Jako celkem slušný doplněk ke kostýmu Harryho Pottera můžou sloužit vaši dva přátelé, které díky nejrůznějším slibům nebo výhružkami převlečete za věrné Harryho kamarády Hermionu a Rona. Důležité je jen, aby měla Hermiona kudrnaté a tak trošku rozcuchané vlasy (vyřešíte nakrepatěním nebo parukou) a aby zase Ron měl zrzavé vlasy (vyřešíte barvou na vlasy nebo také parukou). Jelikož všichni studenti v Bradavicích nosili slušivý stejnokroj, máte oblečení vyřešené. Už jenom, aby někdo uspořádal karneval.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes. | Find the Premium WordPress Themes online, best wordpress themes and Free WordPress Themes