Přichází Ledové království 2

Když před pár lety přišla na plátna kin a obrazovky televizí pohádka od Disneyho Ledové království, vzbudilo to mezi dětmi doslova ledové šílenství.

Panovačná princezna s ledovým srdcem Elsa, její laskavá sestra princezna Anna, roztomilý sněhulák Olaf a další postavičky vzbudily mezi dětmi nebývalý úspěch. Rovněž písnička „Najednou“, kterou v češtině nazpívala Monika Absolonová sklidila veliký úspěch a to dokonce nejen u dětí a nemálokrát byla tato píseň slyšet z našich rádií.

Kostým Elsy Ledové království

Každé dítě muselo mít nějaké věci z Ledového království, na karnevalech drtivě vedl kostým princezny Elsy. Ti největší fajnšmekři ke kostýmu zakoupili i licenční paruku a v kombinaci s modrými šaty byl výsledek k nerozeznání od originální Elsy. Pozadu samozřejmě nezůstaly ani kostýmy princezny Anny, typické černomodré šaty s vyšívanými ozdobami a růžovým přehozem, chcete-li růžovou pelerínkou nezůstaly proti Else vůbec pozadu a i pro kostým Anny se prodává paruka princezny Anny, typická rezavá barva a dvě pletýnky na ramena.

 

A nyní přichází do kin další díl Ledového království a čeká se, že pohádka bude opět mimořádně úspěšná. Premiéra je v českých kinech už zítra – tedy 21.11.2019.

Výrobci kostýmů samozřejmě také nezaháleli a již nyní jsou k zakoupení kostýmy, které v druhém dílu budou k vidění a opět jsou velice povedené.

Elsa si zachovala bleděmodrou barvu, ale jsou jinak koncipované a zdobené a Anna nejčastěji nosí černé šaty s opasekem a fialovým pláštěm. Paruky samozřejmě opět nebudou chybět, Elsa zůstane s její hustou pletýnkou a paruku Anny můžete nově zakoupit s rozpuštěnýma vlasama. Úplnou novinkou je kostým sněhuláka Olafa v dívčí verzi – šaty s motivem sněhuláka a originálně udělaný opasek.

 

kostym-anna

 

Co si budeme povídat, když je premiéra na konci listopadu, jsou kostýmy Ledového království 2 ideálním dárečkem pod stromeček.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes. | Find the Premium WordPress Themes online, best wordpress themes and Free WordPress Themes