Pravá ruka Mikuláše – Anděl

Kostým AndělZnámé trio, které zaručeně potkáte v ulicích na svátek Mikuláše, pravděpodobně nemusíme nijak zvlášť představovat. Mikuláš je postarší děda v nejlepších letech, který obchází malé děti a zjišťuje, které byly po celý rok hodné a které zlobily. Ty, které byly hodné a v návalu strachu a emocí dokáží ještě ze sebe vydolovat básničku nebo písničku, dostanou odměnu, která je v podobě sladkosti. Ti, kteří zase tak hodní nebyli, v lepším případě dostanou předvolání k nástupu do nápravného zařízení, v horším si je přítomný čert hodí do svého pytle a vezme s sebou „dolů“. Ač je Mikuláš bezesporu hlavním leaderem celé skupiny a je tzv. number one, tak stejně významnou roli zaujímá také jeho pravá ruka Anděl. V první řadě se jedná o velmi pozitivní článek celého týmu, který se jen láskyplně a mile usmívá, napovídá básničku a ve finále vám ještě dá hrst bonbónů. No kdo by ho nemilovat?

Jen o křídlech andělské kostýmy nejsou

Kostým Anděla je bez jakékoliv debaty ten nejkrásnější ze všech tří. Bílé, dlouhé a překrásné šaty, které jen zdůrazňují éteričnost celé bytosti Anděla, podtrhují ještě krásnější bílá andělská křídla. Pro efekt může mít anděl také nad hlavou svatozář, která dává jasně najevo, odkud vlastně pochází. Pokud chcete vypadat maximálně opravdově, je potřeba dát si s vytvářením kostýmu maximálně záležet, nebo pokud nemáte čas ztrácet čas, jednoduše si jej buď koupit, nebo půjčit ve specializovaných obchodech, kde bez problémů seženete v podstatě jakýkoliv kostým a masku. Pokud se vám nechce žádná prodejna a půjčovna hledat, můžete si jej najít na internetu a pohodlně si jej poslat domů.
Anděl by měl samozřejmě být mladý a krásný. Většina nás jej má zafixovaného také s dlouhými vlasy. Zapomenout se také nesmí při tvoření kostýmu Anděla konkrétně pro případy svatého Mikuláše na dřevěný košíček, který musí být plný nejrůznějších sladkostí.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes. | Find the Premium WordPress Themes online, best wordpress themes and Free WordPress Themes