Pořiďte k Vánocům originální dárek – karnevalový kostým

Vánoční kostýmyVymýšlet neustále dárky nejen k Vánocům, ale i narozeninám, výročím a podobně je každoroční utrpení. Po těch mnoha letech už vám také dochází kreativní nápady na originální dárky? Můžete být opravdu v klidu, protože tento problém zažívá každý. Jedním ze zajímavých nápadů na opravdu originální dárek je například obdarovat vyvoleného zajímavým a vtipným karnevalovým kostýmem.

Pro nejmenší

Malé děti doslova milují všemožné kostýmy a převleky. Proto se rozhodně tento dárek setká s velkou vlnou nadšení. Klasikou pro nejmenší, která rozhodně nikdy nezklame, jsou dětské kostýmy nejrůznějších zvířátek jako pejsků, kočiček, motýlků, berušek a tak dál. Každá malá holčička si přeje být princeznou, takže tímto kostýmem také sázíte na jistotu. Stejně tak kostýmem víly, nebo jiné bytosti, která má přenádherné šaty. Malí kluci si přejí být akčními hrdiny, takže pro něj je kostým zcela jasný – Superman, Zoro, pirát nebo jiný vysněný hrdina.

Pro dospěláky

Karnevalové kostýmy nejsou jen pro malé děti. Nosit je samozřejmě mohou i jejich rodiče. A že příležitostí je také hromada. Kromě nejrůznějších halloweenských večírků v maskách, jej můžete využít také i při maškarních plesech, nebo doma pro postelové večerní zpestření. Mezi dlouhodobě populární kostýmy patří například kněží a jeptišky, piráti, policisté, nebo jakékoliv oblíbené filmové a kreslené postavičky. Stejně oblíbené jsou také masky z hororů v podobě zombie, strašidel a jiných velmi sympatických masek. Osvědčenou klasikou jsou havajské kostýmy, mafiáni nebo kostýmy ve stylu charleston. Velmi vyhledávanými jsou také kostýmy pro pár. Možná byste chtěli jít s vašim partnerem na večírek nebo ples za královnu a krále, manžele Flintstoneovy nebo Simpsonovy, za princeznu Leiu a Darth Vadera, Supermana a Supergirl, za modráky z Avataru, nebo také Shreka a Fionu.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes. | Find the Premium WordPress Themes online, best wordpress themes and Free WordPress Themes