Monster High a jejich monstrózní úspěch

Poprvé jsem panenky Monster High viděla u mé malé neteře, která je doslala jako Vánoční dárek od Ježíška. Překvapení, že klasické barbíny, se kterými si hrála moje generace, nahradil Mattel panenkami, které vypadají, jako by byly vyráběny pro děti z pekel, jsem opravdu neskrývala. Hlavní inspirací v tvorbě těchto panenek, byly překvapivě pro tvůrce momentálně velmi oblíbené upíří filmy a seriály, horory a sci-fi filmy.

Kostýmy Monster-highTak trochu jiné panenky

Tyto panenky jsou už na první pohled tak trošku z jiného světa. Zapomeňte na krásné princeznovské, šaty, na které jste zvyklí. Tyhle panenky mají úplně jiný šatník. Dlouhé večerní róby vystřídaly mini sukýnky v nejrůznějších barvách, které tak trošičku připomínají starší modely z módních přehlídek, které byly k vidění na dálnici E55. Popelčiny střevíčky byste také marně hledali. Panenky Monster High raději nosí vysoké kozačky na platformě podle posledních módních výstřelků. Mimo to mají rády také šněrovací korzety, sexy topy a kožešiny.

Jako ze žurnálu

Oblečením to ovšem nekončí. Zapomenout také nesmíme na účesy, které jsou také podle poslední módy. Barevné provedení všech možných odstínů, kreativní střihy a melíry. Přesně takové jsou panenky Monster High. Když k tomu přidáte mimořádně výrazné líčení a další do očí bijící doplňky jako náušnice, náhrdelníky, náramky a kabelky, máte bezchybnou a dokonalou panenku Monster High.

I když jde z těchto panenek pro nás dospělé trošku hrůza, malé děti jsou jimi doslova nadšené a milují je. Evidentně jde doba kupředu ve všech směrech a dětské hračky nevyjímaje. Pokud tedy přemýšlíte, co pořídit svému dítku, nebo jiné malé ratolesti v rodině, zaručujeme vám, že s dárkem v podobě kostýmu Monster High budete tím nejoblíbenějším strýčkem nebo tetičkou na světě. Mimo to se tyto panenky mohou stát vděčným dárkem jako sbírková kolekce.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes. | Find the Premium WordPress Themes online, best wordpress themes and Free WordPress Themes