Kostým Superman

Kostým SupermanNení nikdo, kdo by tuto fiktivní postavu neznal. Svůj původ má stejně jako většina filmových hrdinů v komiksu. Tento neohrožený frajer, který dokáže zachránit bez jediného mrknutí oka a bez jediné kapky potu padající boeing narvaný lidmi, byl stvořen duem tvořené kamarády Jerrym a Joem. Ač Superman nevypadá, je už celkem dávno za zenitem. Nápad na jeho stvoření se objevil v roce 1932 a o rok později už byl v komiksovém sešitu vydávaného nakladatelstvím DC Comics. O tom, že tato postava bude komiksovým fenoménem, se rozhodlo velmi brzy po jeho uvedení. Poté, co spatřil světlo světa v komiksovém sešitu, se Superman přesunul do rozhlasu, televize, nejrůznějších seriálů a videoher.

Americká pohádka

Superman, vlastním jménem Clark Kent je původem z planety Krypton, odkud byl svými pravými rodiči vyslán na planetu zemi, aby byl zachráněn před ničivou zkázou této planety. Zde se jej ujmuli bezdětní manželé Jonathan a Martha. Brzy Clark zjišťuje, je tak trošku jiný, než ostatní. Dokáže běžet rychlostí světla, má obrovskou sílu, mimořádně vyvinuté smysly, reflexy a dokáže se velmi rychle regenerovat. Jako by to nestačilo, má rentgenové oči, které jsou doslova multifunkční, neboť také slouží jako dalekohled, mikroskop a dokonce i teleskop. Peprmintové žvýkačky nepotřebuje, protože svým doslova ledovým dechem dokáže cokoliv zmrazit. No, kdo by ho nechtěl doma?

Staňte se také Supermanem

superman2Superman je prostě nekorunovaný král frajerů, tudíž není žádným překvapením, že se jím chce stát snad každý malý kluk a potají také každý druhý dospělý. Obléci si přiléhavý modrý oblek s velkým znakem písmene S na hrudi a pláštěm je pro každého zaručeně svátek. Stát se tímto hrdinou si ovšem nemusíte dopřávat jen v odvážných snech, ale může se to stát realitou. Skvělou příležitostí je například maškarní bál, halloween, nebo party v maskách. Kostým Supermana si můžete pořídit na eshopu svetmasek.cz, kde si kromě oblíbeného Supermana můžete vybrat například také masku Batmana, Kapitána America, nebo z nejrůznějších historických masek, masek zvířat, halloweenských kostýmů a mnohých dalších.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes. | Find the Premium WordPress Themes online, best wordpress themes and Free WordPress Themes