Karnevalové paruky

Ke každé dobré party patří i převleky a kostýmy – nejrůznějšími pohádkovými postavičkami nebo představiteli hororů se to na dnešních slavnostech jen hemží. Nesmíme ale zapomenout na doplňky, bez kterých by to zkrátka a dobře asi nebylo ono.

parukaV první řadě je třeba se vhodně nalíčit, což platí zvláště pro příslušnice něžného pohlaví. Doplňky jako brýle, rukavice, vějíře nebo třeba balonky a frkačky, to rovněž nesmí na žádné pořádné oslavě chybět. A co paruky? Ano, pro ty to pochopitelně platí také!

Máte rádi retro styl? Paruka ve stylu padesátých nebo šedesátých let, kterou si pamatují ještě naši rodiče a prarodiče, je hodně oblíbenou záležitostí. Něco trochu ostřejšího pak představuje paruka ve stylu osmdesátých let, která už je tak trochu v rockovém designu.

Krásné blond paruky pro andílky, havraní paruky pro malé i velké čertice, dámské karnevalové paruky. Nebo byste raději šla za babičku s vlasy protkanými stříbrnými nitěmi, abychom to zaonačili trochu poeticky? Dobrou nabídku máme i pro vznešené dámy, paruka v barokním stylu je vhodná pro každou šlechtičnu, i třeba rodem neurozenou (a v případě zájmu se lze stát i „pouhou“ komtesou). S námi můžete být v krátkém čase i Číňankou s elegantním copem, stačí jen chtít!

Bílá paruka s vousy je určena pro noblesní pány, kteří mají v oblibě nekonečné kouření dýmky. Pro milovníky rockové hudby jsou přímo na tělo paruky na motivy Elvise Presleyho. Nechybí ani materiál pro fanoušky Michaela Jacksona. A v neposlední řadě, karnevalová paruka Vám může zajistit i vizáž indiána přesně jako z westernového filmu.

Zájemkyně o tajemno zase ocení paruku Královny bažin, odvážnější zástupkyně něžného pohlaví zase mohou přijít na party v kostýmu Lady Gaga nebo populární Lary Croft. Nebo už Vás život unavil a chcete do kláštera? Kostým mnicha bude to pravé!

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes. | Find the Premium WordPress Themes online, best wordpress themes and Free WordPress Themes