Karnevalové kostýmy pro Vaše dětičky

Dětské kostýmyNení nikdo, kdo by jako malý prcek neměl na sobě kostým. Každoroční karnevaly byly ve školkách a školách jedním z nejoblíbenějších dnů v roce, na které jsme se 364 dnů těšili doslova a bez jakékoliv nadsázky jako malí. Maminky se několik dní mučily u šicího stroje, aby daly dohromady všemožné i nemožné karnevalové kostýmy a abychom měli alespoň nepatrnou šanci na to, vyhrát první cenu. Nevím jak vy, ale já jsem bohužel to štěstí stát na pódiu a přebírat první cenu za nejlepší masku, nikdy neměla. Svých pár sekund slávy na pódiu jsem měla pouze, stejně jako ostatní, při přebírání ceny útěchy.

Co dům dal?

Dětské karnevalové kostýmy jsou sice na spotřebu materiálu nenáročné, nicméně ušít dětský kostým, který by byl hodný stupně vítězů, zase taková sranda není. Proto není rozhodně od věci, pořídit svým ratolestem profesionálně navržený a ušitý kostým. A že vybírat je tedy rozhodně z čeho. Ostatně sami se o tom můžete přesvědčit v každém kamenném obchodě, nebo také na nespočtu internetových obchodů, které jsou plné přenádherných, roztomilých a kreativních dětských karnevalových kostýmů. Kromě klasických kostýmů ve stylu zvířátek jako pejsci, kočičky, berušky, myšičky, tučňáci, včeličky, nebo medvídci, můžete najít i kostýmy, které se trošku vymykají běžným standardům a konvencím.

Dokud jsou malí

Pěstovat v dětech vztah k budoucímu povolání můžete už od jakéhokoliv věku. A například právě prostřednictvím karnevalových kostýmů. Pokud chcete, aby z vašeho malého caparta jednou vyrost lékař, je jasné, že mu musíte pořídit na karneval kostým doktora. Pro malé holčičky je uplatnění ve zdravotnictví v podobě krásných kostýmů zdravotních sestřiček. Pokud máte ovšem vyšší ambice, může být z vašeho synka během chvíle Superman, Batman, nebo Zoro. Samozřejmě se sem tam mohou objevit už začínající problémové povahy a tendence mít problémy se zákonem, zejména vybere-li si váš prcek karnevalový kostým piráta, zloděje nebo českého politiky. Rozumné promluvení do malé dětské duše by to vše mělo napravit.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes. | Find the Premium WordPress Themes online, best wordpress themes and Free WordPress Themes