Karnevalové kostýmy Elsy z Ledového království

Pamatujete si na své dětství? Kdy jste si s ostatními holčičkami hrály na princezny? Byly to nejkrásnější chvíle našeho dětského života. Snad každá malá holčička chce být princeznou, jenže doby, kdy vládla Popelka, Sněhurka nebo Zlatovláska jsou pryč. Nyní vládnou princezny jako například Elsa z filmu Ledové království.

Šaty princezna Elsa

Princezna Elsa je pohádková postava, následnice trůnu se zvláštní mocí – od narození dokáže ovládat zimu, led a sníh. Ačkoliv je moc hodná a má zlaté srdce, její moc se s věkem stává silnější, než ona sama dokáže zvládnout, a to hlavně v rozčílení. Proto dokáže být velice nebezpečná pro své okolí a s nikým nechce moc mluvit, izoluje se. I tak je velice inspirativní postavou a dnes chce skoro každá holčička vypadat jako ona, kouzelně, nádherně a královsky, alespoň na okamžik. Holčičky přitahuje kouzelná moc a když se k tomu přidá krása a urozenost, je vyhráno. Proto je princezna Elsa tak moc oblíbenou postavou u dnešních mladých dívek a každá by chtěla kostým z Ledového království

Kostým Elsa Frozen

A právě z těchto důvodů existuje dnes tolik karnevalových kostýmů, které co nejvěrněji napodobují princeznu Elsu. Některý kostým jí ukazuje v modrých šatech, jiný v tmavě modrých, královských šatech. Můžete si ke kostýmu koupit i paruku jejích nádherných zlatých vlasů stažených do copu. Vybrat si proto každý může to, co mu nejvíce sedí, lahodí jeho oku a cítí se v tom nejlépe, což je na karneval velice důležité. V současné době jde o jeden z nejprodávanějších kostýmů vůbec. Děvčata si ho pořizují na různé společenské akce (např. Helloween), a proto není divu, že to bude hit mezi kostýmy na nadcházející karnevalovou sezónu, která se nezadržitelně blíží.

Paruka princezna Elsa

Pokud jste se tedy rozhodla, že chcete vypadat vy, nebo vaše dcera krásně a kouzelně, toto je nejideálnější kostým právě pro vás a mohu vám zaručit, že na tomto karnevalu budete obě za hvězdy.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes. | Find the Premium WordPress Themes online, best wordpress themes and Free WordPress Themes