Jak se nalíčit na halloween

15047-poraneni-sroubem-sk-new-1000x1000I když by se mohlo zdát, že <a href=”https://www.halloween-obchod.cz”>Halloween</a> je svátek, který se slaví především v zahraničí, u nás je stále oblíbenější. Zkuste proto i vy letos připravit halloweenskou párty pro své přátele. Pokud si nejste jisti tím, jestli si dokážete připravit dobrou halloweenskou masku včetně make-upu, čtěte dál. Nemusíte investovat tisíce, abyste vypadali jako kostlivec nebo shnilý zombie. Zde je několik typů, jak se nalíčit na Halloween.

Odlupující se nebo shnilá pokožka

Efektu odlupující se pokožky snadno dosáhnete s použitím toaletního papíru či ubrousků a lepidla na papír (toto lepidlo pak jde snadno odstranit). Můžete použít pudr, abyste docílili barvy kůže, nebo jakékoli oční stíny, kterými docílíte jakékoli barvy. Papír jednoduše natrhejte, obarvěte a nalepte na obličej. S pomocí umělé krve můžete docílit ještě strašidelnějšího vzhledu.

Krvavé rány

K efektu krvavých ran budete potřebovat tekutý latex, štěteček na nanášení a barvy. Pomocí konturky na rty nebo jakékoli jiné tužky (například na oční linky) si předkreslete na kůži tvar své rány. To vám bude sloužit jako pomocné linky pro následné nanesení latexu štětečkem – ten si naneste na okraje ran tak, aby rány vypadali „živě“. Snažte se o přechod – to znamená postupné zvyšování vrstvy latexu na okrajích. Okraje latexu přemalujte pudrem tělové barvy a vnitřek rány pak namalujte červeně (použít můžete rtěnky, lesky na rty – ty mají efekt „živého masa“, nebo pomocí umělé krve).

Drobné oděrky

Drobné oděrky vytvoříte s pomocí houbičky (klidně si vystačíte s tou na nádobí) a umělé krve. Umělou krev si nalijte do mističky. Houbičku do této krve namočíme a pak už jen zlehka nanášíme na obličej tam, kam potřebujeme.

Roztrhané oblečení

Pokud chcete vypadat, jako byste právě v hrůze proběhli křovím, abyste utekli zběsilému maniakovi, nezbude vám, než si roztrhat nějaké staré triko. Roztrhané okraje a kůži vyčnívající s děr můžete posprejovat umělou krví ve spreji.

Vzhůru na párty

Na českém trhu je v dnešní nepřeberné množství přípravků, abyste docílili opravdu hrůzostrašného vzhledu. Není to nic složitého, nápadů je plný internet. Takže teď už vám jen zbývá zajít do obchodu a nakoupit vše potřebné a pozvat své přátele na halloweenskou párty.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes. | Find the Premium WordPress Themes online, best wordpress themes and Free WordPress Themes