Jak obléknout dítě na Halloweena

Halloweenské kostýmyPodzim je časem nepříjemného počasí, ale také časem karnevalů a slavností. A například na Halloweena se těší nejen děti, ale i mnozí dospělí. Třeba takový výběr kostýmu je pro naše nejmenší skutečnou událostí roku, kterou předčí snad jen první den ve škole či první láska, na kterou je ale bezesporu ještě dost času.

Alternativ, jak obléct dítě na Halloweena, je rozhodně celá řada. V naší nabídce najdete například kostým ducha, piráta, kostlivce a zombie. Samozřejmě nechybí ani upíří hábit, který bude v současné kulturní epoše patřit asi k těm vůbec nejoblíbenějším kouskům, které ocení mnohdy i předškolní děti. Chce snad být Vaše dcerka na Halloween raději za Popelku? Není problém, karnevalový kostým na motivy této pohádkové postavy je v naší pestré nabídce připraven také. A totéž platí třeba o možná ještě oblíbenější Červené karkulce, která může na party přinést v košíčku i něco k zakousnutí.

Na každou party určitě patří dobré jídlo, to je bezpochyby bez debat – a to může obstarat a pouze jedině dobrý kuchař. Náš kostým kuchaře ale není ledajaký a je spíše pro silnější žaludky, zombie se sekáčkem na maso je pro fanoušky hororů určitě „to pravé ořechové“. Pokud máte zájem ještě o jiný rozměr gastronomie, prohlédněte si třeba kostým dýně, který je skutečně dost jedlý (především je ale opravdu stylový).

Zdravotní sestra nebo školačka? Dospívající slečny mají u nás spoustu možností, a to i tehdy, kdy skončí tak trochu na šikmé ploše. K dispozici je v tomto případě i vězeňský úbor, navíc opět v oblíbeném stylu zombie. Pro věrné fanoušky hororů máme v nabídce ještě kostým Frankensteina nebo kata se sekáčkem, jenž se zapomněl po práci osprchovat a je stále ještě tak trochu od krve.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes. | Find the Premium WordPress Themes online, best wordpress themes and Free WordPress Themes